Grand Appartement Lumineux Avec Parking Gratuit

  • 88 m²

Grand Appartement Lumineux Avec Parking Gratuit Toulouse, som ligger 3 km från Bibliothèque d'Etude et du Patrimoine, erbjuder WiFi. Den 88 m² stora lägenheten har ett behändigt läge, 2 km från tågstationen Gare Matabiau.

Tillgång till isrink hjälper gästerna att underhålla sin kropp.

Grand Appartement Lumineux Avec Parking Gratuit har ett komplett kök där gästerna kan laga sin egen mat.

Den här lägenheten ligger i distriktet Östra Toulouse och cirka 25 minuters gångavstånd från Musée Georges Labit. 3,1 km från boendet hittar du Musée Saint-Raymond. Busstationen Carcassonne är belägen ungefär 5 minuters promenad bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Grand Appartement Lumineux Avec Parking Gratuit Toulouse
Nice Apartment Of 75 M2 With Terrace In Toulouse
Mobilpris

Nice Apartment Of 75 M2 With Terrace In Toulouse

8.5
Fantastiskt 13 recensioner
401 m från boendet
USD 168 USD 151
per natt
Appartement Deux Pieces Au Calme
Mobilpris

Appartement Deux Pieces Au Calme

9.0
Utmärkt 1 recension
525 m från boendet
T3 Cosy Climatise Avec Exterieur-Toulouse Est
Mobilpris

T3 Cosy Climatise Avec Exterieur-Toulouse Est

9.0
Utmärkt 4 recensioner
551 m från boendet

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 16:00 till 23:59
    Utcheckning: från 10:00 till 12:00
    Licensnummer31555012122A3
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Grand Appartement Lumineux Avec Parking Gratuit?
      Populära sevärdheter nära Grand Appartement Lumineux Avec Parking Gratuit inkluderar bland annat Musée Saint-Raymond, Musée Départemental de la Résistance et de la Déportation, Toulouse mäss- och utställningscenter.
    • Hur stort är Grand Appartement Lumineux Avec Parking Gratuit?
      Grand Appartement Lumineux Avec Parking Gratuit är 88 m² stort.

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Grand Appartement Lumineux Avec Parking Gratuit Toulouse

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng